Libovolný prostor pro Vás...

Prostory v nabídce

Název: Podkrovní byt do Kostelní ul.
Rozloha: 75,18 m2
Luxusní podkrovní byt 2+1 s galerií (12 m2) a terasou (lodžie) s pěkným výhledem na východ ze strany ul. Kostelní. Pronájem bytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (nová střešní okna VELUX - prosvětlený byt s bakonovými dveřmi, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednička, myčka, pračka, varná deska, trouba, digestoř), samostatná koupelna s vanou, samostatné WC s umývátkem a vestavěnou skříní, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: 2.NP - nebytové prostory
Rozloha: 66,74m2
Pronájem nebytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (výměna oken, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, samostatná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC s umývátkem, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: 2.NP - bytové prostory
Rozloha: 79,72m2
Pronájem bytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (výměna oken, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednička, myčka, pračka, varná deska, trouba, digestoř), samostatná koupelna s vanou, samostatné WC s umývátkem, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: 3.NP - bytové prostory
Rozloha: 71,68m2
Byt 2+1 ze strany ul. Kostelní. Pronájem bytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (výměna oken, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednička, myčka, pračka, varná deska, trouba, digestoř), samostatná koupelna s vanou, samostatné WC s umývátkem, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: 3.NP - bytové prostory
Rozloha: 85,87m2
Byt 2+1 ze strany náměstí. Pronájem bytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (výměna oken, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednička, myčka, pračka, varná deska, trouba, digestoř), samostatná koupelna s vanou, samostatné WC s umývátkem, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: Podkrovní byt k náměstí
Rozloha: 94,26m2
Luxusní podkrovní byt 2+1 s galerií 20m2 - není v rozloze bytu, ze strany náměstí. Pronájem bytových prostor po kompletní rekonstrukci nemovitosti (nová střešní okna - prosvětlený byt světlíkem 6 ks VELUX, zateplený strop-sádrokarton, plovoucí podlahy, nové obložkové dveře, nová moderní koupelna, nová elektroinstalace). Vybavení - nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (lednička, myčka, pračka, varná deska, trouba, digestoř), samostatná koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC s umývátkem, samostatné plynové vytápění, velké a prostorné místnosti, možnost připojení na internet a satelit.

Název: Suterén
Rozloha: 130m2
• CVIČENÍ NA ORIGINÁLNÍCH VIBRAČNÍCH STROJÍCH ZNAČKY Power Plate® 4ks • 45 MINUTOVÉ CVIČEBNÍ JEDNOTKY • VEDENÍ LEKCE ODBORNÝM TRENÉREM • DĚTSKÝ KOUTEK • BAR S OBČERSTVENÍM V prostorách se nachází oddělené šatny pro muže i ženy s koupenymi. Samostatné WC pro muže i ženy. Prostory pro skladování a hlavní sál s barem a cvičícím prostorem s dětským koutkem. Prostory jsou samostatně vytápěné a měření energií je pouze pronajatych prostor. www.powerplatenj.cz

Název: 1.NP - nebytové prostory PNS
Rozloha: 25 m2
Jedná se o prostory,které mají vstup z podloubí. Tyto prostory mají výklad,samostatné vytápění a měření elektrické energie i plynu.

Název: 1.NP - nebytové prostory
Rozloha: 70 m2
Jedná se o prostory v zadní části domu, kde je vstup prozatím z budovy "Staré pošty" - Havranbar. Prostory jsou samostatně vytápěné vlastním kotlem a se samostatným měřením elektriky i vody. V zázemí jsou sociální zařízení, skladovací prostory i kuchyňka. Jsou nová dřevěná okna.Doporučujeme:

NewJersey U Špuntu Amiprol